Konsultacje SEO

image

Czym jest konsultacja SEO?

Jeżeli nie potrzebujesz profesjonalnego audytu SEO, ale oczekujesz wsparcia w kwestii optymalizacji oraz pozycjonowania Twojego sklepu lub strony internetowej, konsulting SEO może być tym czego szukasz!

Podczas rozmowy konsultacyjnej zbadamy oraz przyjrzymy się problemowi znajdując najbardziej optymalne rozwiązania pod kątem SEO i nie tylko.

Zamów konsultacje SEO

Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez eCommerceo Daniel Wolszon z siedzibą: ul. Łąkowa 13, 84-110 Parszczyce, w celu realizacji zgłoszenia i zgodnie z jego zakresem oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności.

Do czego służy konsultacja SEO?

Podczas konsultacji SEO zdefiniujemy problem, a następnie przejdziemy krok po kroku do rozwiązania. W czasie konsultacji dowiesz się konkretnie jakie są przyczyny Twojego problemu, a także uzyskasz odpowiedź na pytania z nim związane. W trakcie konsultacji nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Zawsze staramy się przedstawiać wszelkie możliwe perspektywy poruszanego zagadnienia. W razie potrzeby po konsultacji możemy głębiej zbadać ewentualne niejasności i przedstawić je w końcowym raporcie.

Konsultacje SEO - Cennik

Cena konsultacji: od 100 zł netto za godzinę.

Czas i miejsce: do ustalenia.

Najczęściej zadawane pytania odnośnie konsultacji SEO

Czy otrzymam podsumowanie konsultacji SEO

Tak, w trakcie konsultacji najważniejsze poruszane zagadnienia są zapisywane w celu przygotowania późniejszego raportu.

Czy w trakcie konsultacji mogę zadawać tylko zawężone pytania odnośnie tylko mojego biznesu?

Nie, w trakcie konsultacji możemy poruszyć również kwestie związane np. z nurtującymi zagadnieniami z innych obszarów SEO oraz online marketingu.