Path

Dedykowany Manager Rozwoju E-commerce

Marzysz o zwiększeniu sprzedaży w swoim sklepie internetowym, ale brakuje Ci konkretnych pomysłów na to, jak to osiągnąć?

Doświadczony E-commerce Manager z ponad 10-letnim doświadczeniem połączy Twoje zasoby z wiedzą i umiejętnościami naszego zespołu specjalistów, aby zapewnić Ci skuteczny rozwój biznesu online.

13245904 5188233

Wejdź z nami na skuteczną drogę do sukcesu

W tworzeniu skutecznej strategii e-commerce kluczowe jest holistyczne podejście, które uwzględnia nie tylko potrzeby i oczekiwania potencjalnych kupujących, ale także wewnętrzne aspekty Twojego biznesu. Nasz proces współpracy opiera się na głębokim zrozumieniu Twojego biznesu oraz profilu Twoich klientów docelowych. Dzięki temu możemy maksymalnie wykorzystać potencjał Twojego e-commerce i skupić się na działaniach, które dają efekty.

Umów się na niezobowiązującą rozmowę
002 shop e1710502797102

Warsztat na start

Jest to spotkanie (lub ich cykl), dzięki któremu lepiej zrozumiemy Twój model biznesowy, wartości dodane oraz przewagi konkurencyjne. Podczas warsztatu spojrzymy na Twoją organizację „z lotu ptaka”. Naszym celem jest odpowiedź na kluczowe pytania, które określą zakres naszych przyszłych działań:

 • Które obszary Twojego e-commerce wymagają usprawnienia, aby Twój sklep mógł lepiej funkcjonować?
 • Którymi obszarami powinniśmy zająć się najpierw, aby zobaczyć efekty w jak najkrótszym czasie?
 • Które aspekty są kluczowe dla skutecznej realizacji strategii sprzedaży online?
 • Jakie kroki musimy podjąć, aby wprowadzić zmiany w sposób uporządkowany i efektywny?
002 strategy

Roadmapa rozwoju e-commerce

Po zidentyfikowaniu obszarów do poprawy w Twoim e-commerce oraz wyborze priorytetów i kluczowych zagadnień – czas na plan! Ubieramy zebrane wnioski i cele w przejrzystą roadmapę, dzięki której łatwo namierzysz postępy i miejsce, w którym znajdujemy się podczas naszej współpracy.

planning e1710505104488

Realizacja strategii rozwoju w zdefiniowanych krokach

W ramach naszej współpracy doglądamy lub aktywnie wspomagamy rozwój Twojego E-commerce. Dostosowujemy nasze działania do wybranego modelu współpracy. Jeśli w Twoim zespole nie masz jeszcze wystarczających kompetencji do realizacji postawionych celów, możesz w całości powierzyć nam wybrane obszary. Dzięki temu możesz skoncentrować się na kluczowych aspektach swojego biznesu, mając pewność, że cele są sukcesywnie realizowane.

008 support e1710502708629

Mierzenie efektów i optymalizacja działań

Podczas współpracy nieustannie mierzymy efekty naszych działań w Twoim sklepie internetowym. Weryfikujemy i optymalizujemy pracę dla powierzonych nam obszarów Twojego E-commerce. Nasz zespół dba o to, aby podjęte kroki przyczyniały się do stałego wzrostu sprzedaży w Twoim sklepie.

Dlaczego potrzebujesz profesjonalnego E-commerce Managera?

E-commerce manager efektywnie zarządza rozwojem Twojego sklepu internetowego.

Co odróżnia E-commerce Managera od specjalisty e-commerce? To szeroka, a zarazem specjalistyczna wiedza oraz wieloletnie doświadczenie, które pozwalają mu realizować projekty z pogranicza różnych obszarów e-commerce.

W zakresie kompetencji E-commerce Managera mieści się:

 • Analizowanie danych oraz procesów biznesowych, wykrywanie obszarów wymagających poprawy i wprowadzanie potrzebnych zmian w celu poprawy wydajności
 • Wyznaczanie kluczowych wskaźników efektywności (KPI) oraz celów działu e-commerce, które są spójne z Twoją strategią biznesową
 • Wsparcie zespołu w osiąganiu wyznaczonych celów
 • Wybór narzędzi niezbędnych do realizacji założonych celów oraz nadzór nad ich implementacją
 • Automatyzacja procesów dla podniesienie efektywności działań marketingowych i sprzedażowych

Wszystko to sprawia, że E-commerce Manager jest kluczowym graczem w rozwijaniu i skalowaniu Twojego biznesu online. Jego obecność zapewnia uporządkowany i efektywny rozwój Twojego sklepu internetowego oraz umożliwia osiągnięcie sukcesu w konkurencyjnym świecie e-commerce.

grafiki ecommerceo 03

Zobacz, co jeszcze możesz zyskać przy współpracy z E-commerce managerem. Wiemy, jak trudno wypełnić wszystkie niezbędne kompetencje w rozwijających się zespołach E-commerce. Dlatego zapewnimy Ci autentyczne wsparcie w obszarach, które mają bezpośredni wpływ na wyniki sprzedaży i opłacalności.

undraw business decisions re 84ag

Strategia rozwoju Twojego E-commerce

Możesz powierzyć nam tworzenie, implementację i nadzór nad Twoją strategią E-commerce, włączając w to strategie cenowe, marketingowe czy technologiczne. Wyznaczymy wspólnie cele i określimy wskaźniki ich realizacji, które pozwolą na sukcesywną realizację Twoich planów biznesowych.

undraw online stats 0g94

Audyt sklepu i przebiegu procesu zakupowego

Zweryfikujemy proces sprzedażowy w Twoim sklepie internetowym. Zbadamy mocne i słabe strony procesu obsługi klienta na różnym etapie realizacji zamówienia. Zaproponujemy zmiany, które poprawią konwersję w sklepie i wpłyną pozytywnie na LTV klienta.

undraw analysis dq08

Analiza Twojej sprzedaży oraz przewag konkurencji

Zweryfikujemy ofertę Twojego sklepu pod kątem jej doboru, prezentacji na stronie, cen i komunikacji wartości. Przeanalizujemy także dane dotyczące ruchu, konwersji, retencji klientów i innych czynników, które wpływają na poziom Twojej sprzedaży. Na podstawie tych danych opracujemy rozwiązania napotkanych problemów.

Opowiedz nam o potrzebach w Twoim E-commerce.
A my zaproponujemy wdrożenie odpowiednich rozwiązań i działań.
Umów się na bezpłatną konsultację

Wybierz model współpracy odpowiedni dla Ciebie i Twojego sklepu

1

Doraźne konsultacje E-commerce

Usługa przeznaczona dla właścicieli sklepów i E-commerce Managerów, którzy potrzebują doraźnego wsparcia w swojej codziennej pracy. Bardzo często konsultacja z zewnętrznym E-commerce Managerem pozwala na spojrzenie „out of the box” i dostrzeżenie szans i możliwości rozwoju, które czasami trudniej dostrzec będąc wewnątrz danej organizacji.

Jest to też dobry wybór dla tych, którzy chcą sprawdzić nas przed podjęciem decyzji o stałej współpracy.

Usługa doraźnych konsultacji e-commerce zawiera: (dalej te nasze bulleciki z ptaszkami):

 • 45 minut konsultacji – najlepiej wykorzystać na określony temat do omówienia lub problem do rozwiązania
 • dokument wraz z podsumowaniem oraz listą konkretnych kroków i zadań do wykonania, aby rozwiązać dany problem

Umów rozmowę

22635615 6665862
2

Mały pakiet wsparcia rozwoju E-commerce

Usługa przeznaczona dla tych sklepów internetowych, które są jeszcze w początkowej fazie rozwoju i potrzebują systematycznego, acz niewielkiego, wsparcia w zakresie rozwoju sprzedaży i uporządkowania procesów.

Usługa sprawdzi się także przy już rozwiniętych zespołach e-commerce, w których brakuje doświadczonego E-commerce Managera, zaś jego systematyczne wsparcie pomoże samodzielnemu właścicielowi wyznaczyć kierunki rozwoju i działania.

Mały pakiet wsparcia rozwoju e-commerce to także doskonała propozycja dla tych, którzy zastanawiają się nad szerszą współpracą z nami. Najpierw chcą jednak sprawdzić nas w węższym wymiarze godzin.

Mały pakiet wsparcia E-commerce zawiera:

 • 2 x 60 minut konsultacji w miesiącu
 • analizy danych, research rynku, elementy autydu strony – niezbędne do przeprowadzenia konsultacji i wyznaczenia kierunków rozwoju w zakresie współpracy
 • dokument wraz z podsumowaniem oraz listą konkretnych kroków i zadań do wykonania na dany miesiąc aby przybliżać się do celów sprzedażowych
 • wsparcie e-mailowe (czas reakcji do 3 dni roboczych)

Umów rozmowę

9793480 4235568
3

Mały pakiet wsparcia obszarów E-commerce

Usługa przeznaczona dla sklepów, które borykają się z niewystarczającymi zasobami ludzkimi w swoich szeregach bądź brakiem wybranych kompetencji.

Pakiet można wykorzystać na takie działania jak:

 • Rekomendacje zmian na stronie sklepu internetowego
 • Przygotowanie prostego planu kampanii sprzedażowej
 • Przygotowanie wytycznych dla sklepu na potrzeby wpuszczenia ruchu z reklamy
 • Budowa sekwencji maili automatycznych po zapisie do newslettera
 • i wiele innych (do ustalenia indywidualnie)

Pakiet wsparcia działań obszarów E-commerce zawiera:

 • 10 godzin wsparcia operacyjnego dla Twojego sklepu
 • do wykorzystania w ciągu 30 dni

Umów rozmowę

10838504 4537700
4

E-commerce Managment / Dedykowany E-commerce Manager

Dedykowany E-commerce Manager współpracuje miesiąc w miesiąc razem z Tobą nad rozwojem Twojego sklepu internetowego.

E-commerce Manager regularnie się z Toba komunikuje. Raz w tygodniu dobywają się około 60-90 minutowe spotkania, na których omawiane są postępy oraz rekomendacje dalszych działań. E-commerce Manager jest w stałym kontakcie z Twoim zespołem oraz naszymi specjalistami, co zapewnia spójność i efektywność podejmowanych działań.

Taka systematyczna i uporządkowana współpraca z E-commerce Managerem umożliwia stały rozwój, co przekłada się na wzrost sprzedaży w Twoim E-commerce.

Stała współpraca z E-commerce Managerem zapewnia:

 • Cotygodniowe spotkania aktualizujące i warsztatowe
 • Dyspozycyjność mailowa i telefoniczna
 • Stały mierzalny rozwój sklepu internetowego wg planu z ramami czasowymi

Umów rozmowę

19184613 6100981

Poznaj nas!
To z nami będziesz pracować.

joanna
Joanna Suska
E-commerce Manager

Joanna Suska
E-commerce & Customer Success Manager

Przez wiele lat zajmowałam się rozwojem projektów E-commerce po stronie biznesu, dzięki czemu mogę się pochwalić głębokim zrozumieniem nie tylko procesów towarzyszących E-commerce, ale i potrzeb klientów.

Prowadziłam zarówno projekty b2b, jak i b2c; współpracowałam z markami i sklepami; nadzorowałam rozwój marek własnych, jak i i skuteczny reselling.

W E-commerce szukam takich rozwiązań, które są skuteczne, ale też możliwe do realizacji w konkretnym sklepie, przy dostępnych zasobach finansowych, technologicznych czy ludzkich.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy współpraca ze mną to to, czego szukasz dla swojego E-commerce, umów się na rozmowę o Twoim biznesie ze mną.

Daniel Wolszon
Daniel Wolszon
E-commerce Manager

Daniel Wolszon
E-commerce Manager & SEO Expert

Prowadzę zespół specjalistów, który skupia się na jakościowym podejściu do pozycjonowania. SEO traktuję jako narzędzie do skutecznego rozwoju e-commerce – nie tylko w kontekście wyszukiwarki. Łącząc przy tym rozwiązania E-Commerce i analizy konkurencji.

Wykorzystuję swoje doświadczenie oraz AI do efektywnego planowania struktur stron internetowych, które spełniają intencje i trafiają w serca użytkowników.

Za sukcesami naszych E-commerce Managerów stoi
zgrany zespół specjalistów i ekspertów, którzy ramię w ramię będą wpierać rozwój Twojego sklepu

seo

Specjaliści SEO

arrow

Dzięki dobrym strategom SEO nie tylko dbamy o wzrost ruchu na Twojej stronie, ale też pomagamy docierać do odbiorców, którzy aktywnie szukają produktów lub usług, jakie oferujesz. Znajomość intencji zakupowych i odpowiednia komunikacja zwiększają prawdopodobieństwo konwersji, zamieniając odwiedzających w klientów.

Praca specjalistów SEO jest być wspierana przez Content Managera, który przygotowuje content plany i współpracuje z Copywriterami.

pawel 1

social media marketing

Specjaliści ds. marketingu

arrow
online advertising

Dział reklam

arrow
computer

Marketplace Manager

arrow
coding

Web Developer

arrow
web design

Specjaliści od analiz, UX, graficy i inni

arrow

Dzięki dobrym strategom SEO nie tylko dbamy o wzrost ruchu na Twojej stronie, ale też pomagamy docierać do odbiorców, którzy aktywnie szukają produktów lub usług, jakie oferujesz. Znajomość intencji zakupowych i odpowiednia komunikacja zwiększają prawdopodobieństwo konwersji, zamieniając odwiedzających w klientów.

Praca specjalistów SEO jest być wspierana przez Content Managera, który przygotowuje content plany i współpracuje z Copywriterami.

pawel 1

Porozmawiajmy o Twoim biznesie.
Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my powiemy Ci, jak je zrealizować krok po kroku.
Zapytaj o ofertę

Doradztwo E-Commerce Najczęstsze pytania

help 1

Na więcej pytań odpowiemy podczas niezobowiązujacej konsultacji.

Umów konsultację arrow right
help

Komu dedykowana jest usługa wsparcia przez E-commerce Managera?

arrow normal
 • Sklepy internetowe, które nie mogą jeszcze pozwolić sobie na zatrudnienie E-commerce Managera na pełen etat, ale zależy im na rozwoju w oparciu o know-how.
 • Właściciele sklepów i managerowie, którzy poszukują wsparcia i konsultacji w zakresie strategii E-commerce u doświadczonych praktyków.
 • Sklepy internetowe borykające się z niewystarczającymi kompetencjami, aby efektywnie powiększać swoje obroty i zyski.
help

Kim jest Interim E-commerce Manager?

arrow normal
help

Dlaczego warto skorzystać z doradztwa e-commerce?

arrow normal

  Masz do nas jakieś pytania?

  Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę
  Daniel Wolszon Telefon

   Dołącz do naszego newslettera

   Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
   Podstawowe informacje
   Cele biznesowe
   Grupa docelowa
   Działania i konkurencja
   Budżet i potrzeby
   Dziękujemy

    Jakie możliwości może dać Ci biznes online?

    Pomożemy Ci w rozwoju Twojego biznesu - wystarczy, że umówisz się z nami na spotkanie. Jeśli chcesz otrzymać od razu więcej informacji zachecamy do wypełnienia briefu. Wypełnij formularz, z pomocą którego przygotujemy wstępną analizę.

    Nazywam się
    Mój firmowy adres e-mail to oraz telefon
    Jestem w firmie a nasza strona internetowa to
    Chcę umówić się na spotkanie

     Czy na pewno chcesz zakończyć formularz?

     Zostaw nam swój numer, oddzwonimy do Ciebie!

      Dołącz tutaji włącz merytoryczne treści bezpośrednio w swojej skrzynce!

      Uwaga! Ważne!

      Musisz kliknąć przycisk w pierwszej wiadomości, by potwierdzić swój adres! Jeśli wiadomość nie przychodzi, sprawdź foldery “spam” i “oferty”

      Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach ecommerceo.pl. Administratorem Twoich danych osobowych będzie E-Commerceo Daniel Wolszon z siedzibą w Parszczyce (84-110), przy ulicy Łąkowa 13, NIP 5871649580. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z wysyłką newslettera. Więcej w Polityce prywatności

       Zamów rozmowę, a skontaktujemy się z Tobą.

       Jakie obszary Cię interesują?