Doradztwo E-Commerce

doradztwo ecommerce

Czym jest doradztwo E-Commerce?

Nie kontrolujesz w pełni tego w jakim kierunku rozwija się Twój e-biznes? A może w natłoku pracy nie jesteś w stanie zapanować nad strategią oraz nowymi bardziej efektywnymi możliwościami rozwoju? Nie wiesz czy budżet przeznaczany na marketing zwraca się w postaci sprzedaży?

W ramach profesjonalnego doradztwa e-commerce, oferuję synergię wszystkich kanałów marketingowych.  Zarządzanie e-commerce, to dbanie o to, aby wydawany budżet przynosił wymierne korzyści dla rozwoju Twojego e-biznesu. Analizując Twój sklep oraz konkurencję dobieram najbardziej optymalne rozwiązania pozwalające skutecznie realizować wybrane cele oraz kierunek rozwoju. Doradztwo ecommerce jest zatem usługą, która zacznie zwracać się w krótkim czasie!

Skontaktuj się w celu omówienia możliwości

Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez eCommerceo Daniel Wolszon z siedzibą: ul. Łąkowa 13, 84-110 Parszczyce, w celu realizacji zgłoszenia i zgodnie z jego zakresem oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności.

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Marketing & E-Commerce
Manager

Przejmuję komunikację z podwykonawcami, mierzę i oceniam ich pracę. Badam możliwości rozwoju Twojego e-biznesu i przedstawiam Ci gotowe rozwiązania. Zarządzam Twoim eCommerce!

Tworzenie i rozwój
sklepu internetowego

Korzystając ze swojego doświadczenia dbam o to, aby realizacja i rozwój platformy e-commerce przebiegał zgodnie z oczekiwaniami biznesowymi. Kontroluję poszczególne etapy wdrożeniowe pod kątem jakościowym.

Tworzenie procesów
i optymalizacja kosztów

Analizuję funkcjonujące procesy wewnątrz biznesu, proponując ewentualne optymalizacje oraz możliwości automatyzacji w celu zwiększenia efektywności.

Audyt sklepu
oraz analiza konkurencji

Dbam o to, aby platforma sprzedażowa była wolna od zaniedbań i zgodna z oczekiwaniami użytkowników. Analizuję działania konkurencji i sprawiam, aby Twój biznes był krok przed innymi.

Najczęściej zadawane pytania w kontekście doradztwa e-commerce

Co zyskam dzięki zarządzaniu e-commerce?

Przede wszystkim czas, pieniądze oraz skuteczniejsze możliwości rozwoju.

Czy warto skorzystać usług doradztwa jeszcze przed rozpoczęciem działalności?

Zdecydowanie tak. Doświadczony specjalista doradzi w kwestii wyboru odpowiedniej platformy e-commerce zgodnej z oczekiwaniami biznesowymi oraz możliwością rozwoju. Pozwoli to uniknąć niepotrzebnych kosztów w przypadku migracji na inne rozwiązania.

Czy manager Ecommerce ustala cele sprzedażowe?

Tak, zarządzanie E-Commerce polega również na tym, aby wspólnie z właścicielem ustalić jakie cele mają być zrealizowane oraz środki, które są niezbędne do ich skutecznej realizacji.